Hem Tasarımı Hem de Kullanım Kolaylığı Sağlayan Dikey Masa Takvimi

Total
1
Shares
dikey masa takvimi

Takvim kullanımının akıllı telefonlarla birlikte azaldığı düşünülse de insanlar yazılı dokümanlara daha net tepkiler verdiklerinden dolayı bu yanlış bir algıdır. Telefona kaydedilen bir hatırlatma rahatlıkla göz ardı edilebilirken sürekli göz önünde duran yazılı bir metin ile psikolojik olarak daha rahat bir hatırlama süreci yaşamak mümkündür.

Takvimler bu noktada insan hayatı için oldukça önemli olduğundan şirketler gibi kurumsal yapılar tarafından da kullanılan hatırlatma araçlarıdır. Dikey masa takvimi hem tasarımı hem de kullanım kolaylığı ile çalışma alanlarında etkileyici çözümler sunar. Takvimin tasarımı tüm bir ayı kapsayacak şekilde gösterdiğinden dolayı aylık planları takvim üzerinden yapmak kolaylaşır.

Keyifli Hediyeler, Kurumsal Çözümler

Kurumsal kimliğin de bir parçası olan takvim tasarımları ile hem şık bir görünüm hem de etkili bir çözüm elde etmek mümkündür. Promosyon olarak partnerlere ve müşterilere dağıtılmak için de kullanılan takvim tasarımları şirket çalışanları tarafından da kullanılabilir. Prestij ve profesyonellik getirecek bu çalışmalar ile firmanızı daha iyi ifade edebilirsiniz.

Özellikle yeni yılda müşterilerinize hediye olarak gönderebileceğiniz dikey masa takvimi marka bilinirliğinizin ve akılda kalıcılığınızın artmasını sağlar. Kurum içi ve kurum dışı olarak çok yönlü kullanabileceğiniz takvim çeşitleri ile reklamınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Dikey masa takvimleri kişisel kullanım için de oldukça uygun ürünlerdir. Kişisel kullanım için 1 adet baskı yaptırmanın mümkün olduğu göz önünde bulundurulduğu zaman özel hediyelerden birisi olarak bu takvimleri tercih edebilirsiniz. Doğum günü, yıl dönümü ya da yeni yıl hediyesi için farklı bir seçenek arıyorsanız tasarımını kendiniz yaptığınız bir takvim ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Ailenizin bir fotoğrafını ya da özel bir anıyı ekleyebileceğiniz tasarımlarla güzel bir gülümseme ile birlikte kullanışlı bir hediye sunabilirsiniz. Eğer dilerseniz kendiniz için de yıl boyu sizi gülümsetecek bir takvim tasarlayabilirsiniz. Masa takvimleri günlük hayatın koşturmacasından birkaç saniye uzaklaşıp planlarınızı kontrol etmenizi sağlarken yüzünüzün gülümsemesine de neden olur.

Baskı Hakkında Bilinmesi gerekenler

Matbuu.com istediğiniz tasarım ile hazırlanan dikey masa takvimi baskıları 11×12 cm ebatlarında 200 gr. kuşe kağıda yapılır. Takvim tasarımının alt kartonu 300 gr. bristoldür. 13 yapraktan oluşan dikey masa takvimi tasarımı  kurumsal yapınıza uygun olarak basılır. Eğer tasarım konusunda destek ihtiyacınız varsa Matbuu.com’un tasarım ekibinden destek alabilirsiniz.

Kendi tasarımlarınızı da bastırabileceğiniz online matbaa sisteminde siparişlerinizi kısa sürede teslim alırsınız. Dikey masa takvimi işletmeler için bir promosyon malzemesi olarak da kullanıldığından dolayı özellikle yıl sonu siparişlerinde adet ve süre uygunluğunu yakalamak gibi konulardan zorlanmak yerine online matbaanın hızlı teslimatından faydalanabilirsiniz.

Kaliteli Baskı İçin İhtiyacınız Olanlar

Kurumsallığınızı ve profesyonelliğinizi öne çıkarmak ya da sadece şık bir tasarıma sahip hoş bir hediye elde etmek için kaliteli bir baskıya ihtiyacınız vardır. Kaliteli bir baskı için ise ilk gereklilik tasarımın kaliteli olmasıdır. Yüksek çözünürlüklü bir tasarım ile başarılı sonuçlar alırsınız. Dikey masa takvimi tasarımı için göndereceğiniz görsellerin en az 300 dpi çözünürlüğe sahip olması baskıdan yüksek kalitede verim almanızı sağlar.  Baskıların kalitesini belirleyen bir diğer unsur ise baskı tekniğidir.

Dijital baskı ya da ofset baskı dikey takvim baskılarında en çok kullanılan kaliteli yöntemlerdir. Bu iki baskı tekniğinin seçilmesinde belirleyici unsur baskı adetidir. Az sayıda baskılarda maliyetler göz önünde bulundurulduğunda dijital baskı avantajlı olurken 1000 ve üzeri adetli baskılarda ofset baskı daha düşük maliyetlerle yapıldığından dolayı tercih edilir. Bu iki baskı tekniği de kaliteli baskılar elde etmek için uygundur.

Şunlar da hoşunuza gidebilir