Kurumsal Olmanız İçin Matbuu Yardımınıza Koşuyor

Total
1
Shares
Matbuu kurumsal ol

Markaya değer katmak ve profesyonel bir izlenim yaratmak için kurumsallık her zaman önemli bir detay. Baskılı reklam araçlarının kullanılması, kurumsal bir marka olabilmeye büyük ölçüde yardımcı olur. Özellikle esnaf ve küçük işletme sahibiyseniz kartvizit, el ilanı, cepli dosya, antetli kağıt gibi reklam araçlarına çok daha fazla ihtiyacınız var, bizden söylemesi.

Çünkü kurumsallığa bir adım olarak görülen iletişim araçları, müşteri kazanımı ve marka tanıtımı bakımından da oldukça önemli. Esnaf ve küçük işletmelerin reklam ve bilinirlik için çok sık başvurdukları yöntemler arasında broşür ve el ilanı çalışmaları gelir. Ayrıca, güvenilirlik ve kurumsallık imajı için de kartvizit, cepli dosya, antetli kağıt, magnet gibi araçlar kullanılır.

Matbuu.com, kurumsal ol kampanyası ile küçük işletmeler için altın fırsat değerinde bir kampanya ile kurumsallık çalışmalarınıza destek oluyor! Daha profesyonel ve daha kurumsal olmanız için ihtiyacınız olan kartvizit, el ilanı, sticker, magnet gibi iletişim araçlarını Matbuu’nun esnaf dostu kampanyası ile birlikte kolayca hazırlayabilirsiniz!

Matbuu.com, kurumsallık çalışmalarınız için tasarım ve baskı hizmetleri içeren paketlerini sunarak, esnaf ve küçük işletmelerin yanında oluyor. Esnaf ve kobiler, avantajlı kurumsal paketler ile el ilanı, magnet ve kartvizit materyallerini toplu bir şekilde alın ve daha profesyonel görünmek için ilk adımı atın! Kurumsal paketler ile hem kartvizit, hem el ilanı, hem de magnet bastırabildiğiniz gibi bu paketlerin içinde tasarım hizmeti de alabiliyorsunuz! Yani, Matbuu ilk adımdan son adıma kadar her aşamada yanınızda olarak size kolaylık sağlıyor.

Esnaf ve kobiler, butik dükkanlar ve küçük işletmeler… Matbuu’nun herkes için uygun bir paketi var. Paketleri karşılaştırıp ihtiyacınıza uygun olanı belirleyin ve gerisini bize bırakın. Kurumsal paketlerimiz ile ihtiyacınıza göre istediğiniz paketi seçip, bir an önce reklam çalışmalarınıza başlayın ve müşteri sayınızı arttırma fırsatını kaçırmayın.

Matbuu kurumsal paket

Reklam çalışmalarınız için size çok büyük kolaylık sağlayacak olan kurumsal paketler, farklı seçenekler ile sizinle! Online matbaacılıkta bir ilk olan Matbuu.com, sunduğu kampanyaları ile de her zaman müşterilerine kolaylık sağlıyor.

Esnaf paket, kobi paketi ve kurumsal paket ile ekonomik ve hesaplı bir şekilde tanıtım araçlarına sahip olun. Üstelik fiyatların içinde tasarım hizmeti de var. Tasarımınız yoksa bile kafanıza takmayın! Tek yapmanız gereken Matbuu’nun kurumsal paketler arasından birini seçip, satın almak.

Esnaf Paketimizde; 1000 adet, selefonlu kuşe kağıda basım kartvizit, 1000 el ilanı ve 1000 adet de magnet içeren Esnaf Paketi için çok uygun bir ücret ödüyorsunuz. Kobi Paketinde; kartvizit, el ilanı ve magnete ek olarak 1000 adet renkli zarf yer alıyor.

Kurumsal Paketimizde ise; 3000 adet sıvama kartvizit, 1000 adet cepli dosya, antetli kağıt, renkli sticker ve zarf bulunuyor. Kurumsal VIP Paket içeriğinde de; 3000 adet selefonlu sıvama kartvizit, 1000 adet cepli dosya, 1000 adet renkli sticker, 500 adet renkli zarf, 2000 adet antetli kağıt, antetli kağıt, Unutmayınız Notluk, Insert ve Karton Çanta bulunuyor. Üstelik, kurumsal paketlerin ücretleri 299 TL’den başlıyor. Hem de daha önce de belirttiğimiz gibi fiyatlara tasarım hizmeti de dahil! E, daha ne olsun. 🙂

Reklam çalışmalarınıza başlamak için artık daha fazla beklemenize gerek yok! Kurumsal ol kampanyası ile çok uygun fiyata avantajlı bir adım atabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylar için Matbuu’nun kurumsal ol sayfasına bakabilirsiniz. Matbuu ile “karamsar olma, kurumsal ol!” diyoruz. 🙂

Şunlar da hoşunuza gidebilir