Kürdan Bayrak Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Kürdan Bayrak baskıları yiyecek/içecek imalatı yada sunumu yapan işletmelerin, doğum günü, nişan, düğün gibi organizasyonlarda yaptıkları ve yiyecek servisi ile kullandıkları çok etkili bir reklam türüdür.
Total
3
Shares
baskılı-kürdan-bayrak
baskılı-kürdan-bayrak

Kürdan Bayrak

Kürdan Bayrak Nedir?

Kürdan Bayrak Cafe/Restoran tarzı işletmelerin, doğum günü, nişan, düğün gibi organizasyonlarda yaptıkları ve yiyecek servisi ile kullandıkları çok etkili bir reklam türüdür. Organizasyonu düzenleyen ya da destekleyici olan firma tarafından talep edilen Kürdan Bayrak Baskısı, bir kürdanın ucunda firmanın logosunu yada sloganını içeren bir etiket ile yapıldığı için bayrak gibi görünür. Bu görüntüsü nedeniyle firmanın minik bayrağı şeklinde Kürdan Bayrak denilir.

Kürdan Bayrak Nedir
Kürdan Bayrak

Standart ebatlarda yapılan Baskılı Kürdan Bayraklar ürünleri ile istediğiniz gibi tasarım hazırlayıp yazı/resim şeklinde baskı hazırlamak mümkün.

Bir kürdanın ucuna yapıştırılacak boyutta olan bu bayrak yada logo, servis edilen pasta, börek, kanepe gibi atıştırmalıkların veya yiyeceğin üzerine konulur. Bu sayede tek kullanımlık baskılı bayraklarla, servis yapılan katılımcıların tamamına verilmek istenen mesaj etkili bir şekilde iletilmiş olur.

 

Bu bayraklar ile işletmenize küçük dokunuşlarla değer katın, misafirlerinize özel hissettirin. Logo baskılı kürdan ile işletmenizdeki tüm ürünlerin sunumlarında rahatça kullanabilirsiniz.

Kürdan Bayrak özellikleri nelerdir?

Kürdan bayrağın kullanım alanı gıdaların üzerinde sabitlenmesi şeklinde olduğu için dikkat edilmesi gereken en temel özelliği sağlıklı şartlarda üretilmesidir.

Baskılı Kürdan Bayrak
Baskılı Kürdan Bayrak

Türkiye’nin ilk ve en büyük online matbaası matbuu.com tüm baskılı ürünlerde olduğu gibi Kürdan Bayrak imalatında da hijyen koşullarına uyarak tamamen sağlıklı ortamda mümkün olduğu kadar az el teması uygulayarak üretir.

İşletmelerin / Şirketlerin Organizasyon firmalarının yaptıkları organizasyonlarda, sponsor firmanın tanıtımı amaçlı talep ettikleri bayraklar, direk kağıt üzerine baskı ile plastik veya ahşap sopa seçenekleriyle etkili birer reklam aracına dönüştürülmektedir. Kürdan bayraklar çift yüz baskı yapılarak üretilmektedir. Bayraklı kürdan ölçüleri isteğe ve kullanım amacına göre değişebilir.

Logo baskılı kürdanları; kahvaltı, hamburger, et, köfte, tatlı, atıştırmalık, kanepe, kebap, salata, tatlı, tavuk, çiğ köfte, pasta gibi servislerinizde rahatça kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz %100 sağlıklıdır.

Kürdan Bayrak
Kürdan Bayrak

Ürün Özellikleri :

  • 350 gram kuşe sticker
  • 8 veya 15 cm kürdan üzerine yapıştırma
  • çift yön baskı
  • CMYK renk

Kürdan Bayraklarımız standart olarak 2cmX4cm ebatlarında, çift yön CMYK renkli baskı ve düz kesim olarak 100lü paketler halinde 1000adet ve katları olarak sipariş verilebilmektedir.

Şunlar da hoşunuza gidebilir