Baskı Ürünlerinize Matbuu’nun “Kendin Tasarla” İmkanı ile Sahip Olun!

Total
0
Shares
kendin tasarla konseptini anlatan kolajlar

Kişisel dokunuşlarla benzerlerinden farklı hale getirilen, “kendin tasarla” özellikli baskı ürünleri ile ön plana çıkan online matbaa Matbuu, firmaların markalarına özel tasarımlarla rekabette farklılaşmasına yardımcı oluyor. Buna benzer şekilde bireysel müşterilerinin de kişiselleştirilmiş tasarımlara sahip baskı ürünlerine sahip olmasına önayak olan Matbuu, kişiye özel hediye yaratma fırsatı da sunuyor.

Üstelik firmaların çoğu zaman kurumsallaşma, marka tutundurma, konumlandırma gibi pazarlama amaçlarını gerçekleştirmesi için tercih ettikleri kendin tasarla baskı ürünleri, Matbuu’da son derece uygun fiyatlarda ve yüksek baskı kalitesi ile satışa sunuluyor. Peki Matbuu’da hangi ürün seçeneklerini kendi tasarımlarınızla kişiselleştirebilirsiniz?

İşte kullanımı kolay tasarım araçları ile Matbuu üzerinden kendi ihtiyaçlarınıza ve beğeninize göre tasarlayabileceğiniz baskı seçenekleri…

Kendin Tasarla Kartvizit

Kartvizit tasarımı

Kartvizitler, hiç şüphesiz ki mutlaka kişiye özel olması gereken baskı ürünlerinin başında geliyor. Ancak Matbuu’da kişilere kolaylıkla ulaşabilme imkanı sunan kartvizitlerde iletişim bilgilerinin yanı sıra tasarımı da istediğiniz gibi kişiselleştirebileceğinizi de belirtmemiz gerekiyor.

Bunun için öncelikle hazır kartvizit tasarımlarına göz atmanızı öneririz. Hazır tasarımlar, kartvizitlerinizi tasarlarken işinizi kolaylaştırarak zaman kazanmanızı sağlayacaktır. Bu tasarım şablonlarını dilediğiniz gibi kişiselleştirdikten sonra ise baskı için siparişinizi verebilirsiniz.

Diğer yandan eğer hazır tasarımlar arasında istediğiniz gibi bir şablon bulamazsanız, Matbuu’nun Profesyonel Tasarım Hizmeti sayfası aracılığıyla tasarım anlamında beklentilerinizi profesyonellerle paylaşarak tam da istediğiniz gibi kartvizit tasarımlarına kavuşabilmeniz de mümkün.

Kendin Tasarla Broşür

Firmaların ürün ve hizmet tanıtımlarında büyük rol oynayan broşürleri de Matbuu ayrıcalığı ile kişiselleştirebilme imkanınız mevcut. Matbuu’da beğeninize sunulan binlerce tasarım arasından seçiminizi yapmanız ve ardından kendi ihtiyaçlarınıza göre broşürünüzü tasarlamanız yeterli olacaktır.

Daha önceden benzer ihtiyaçlara yönelik tasarlanmış hazır broşür şablonları, baskı sürecinde zaman kazanmanıza yardımcı olacaktır. Ancak aradığınız gibi bir tasarım örneği ile karşılaşmadığınız takdirde yine Matbuu’nun profesyonel tasarım hizmetinden yararlanabilir ve firmanıza özel bir tasarıma sahip broşürler için siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kendin Tasarla Antetli Kağıt

antetli kağıt tasarımı

Kurumsal kimlik kavramı açısından kritik bir öneme sahip olan antetli kağıtlar, firmaya özel tasarımlarla kurum kültürünü çok daha etkili bir şekilde yansıtacak şekilde tasarlanabiliyor. Fakat tabii ki bu ayrıcalık, yalnızca Matbuu kullanıcılarına özel.

Eğer siz de firmanızın kurum kültürünü yansıtacak, ihtiyaçlarınıza uygun, kaliteli ve cazip antetli kağıt baskılarına sahip olmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken binlerce hazır tasarım arasından kişiselleştireceğiniz tasarımı seçmek olacaktır. Ardından tasarımı kurum imajına uygun bir şekilde düzenleyerek siparişinizi verebilir ve en kısa sürede elinize ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

Kendin Tasarla Afiş

Afişler de firmalar için bir diğer etkili tanıtım ve pazarlama aracı olarak karşımıza çıkıyor. Ancak elbette afiş tasarımlarının da her firmaya özel olması önem taşıyor. Aksi halde hedef kitlenin, müşterilerin, iş ortaklarının veya potansiyel alıcıların firmayı tanıyabilmesi, rakipleri arasından ayırt edebilmesi, ürü nve hizmet seçeneklerini anlamlandırabilmesi pek kolay olmuyor.

Kendin tasarla afiş imkanı, firmaların internet üzerinden kolaylıkla istedikleri tasarımlara sahip afişler için sipariş oluşturmasına zemin hazırlıyor. Sizin de kurumsal bir afiş tasarımına ihtiyacınız varsa, Matbuu’nun kendin tasarla imkanı ile sunulan afiş seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Kendin Tasarla Cepli Dosya

kendin tasarla cepli dosya

Cepli dosya ya da diğer adıyla sunum dosyası; kurumsal firmaların sunumlarını, tanıtım araçlarını ve tekliflerini müşterilerine veya iş ortaklarına sunmak için kullandıkları bir dosya türü olarak tanımlanabilir. Bu dosyalar, firmanın profesyonel bir görünüm sergilemesini sağlar ve bu sayede kurum algısını pekiştirmeye yardımcı olur.

Dolayısıyla cepli dosyaların da kurumsal imaja katkıda bulunacak şekilde özelleştirilmesi önem taşımaktadır. Kullanım amacı ve türüne göre farklı tasarım ve ebatlarda cepli dosya siparişi vermek ise Matbuu sayesinde son derece kolaydır. Tek yapılması gereken cepli dosya ürün sayfasına ulaşmak, ürün özelliklerini belirlemek ve ardından kişisel tasarımları platforma yüklemek. Hepsi bu kadar!

Kendin Tasarla Magnet

Hem firmaların hem de bireysel kullanıcıların en çok tercih ettiği baskı ürünlerinden magnetler, metal yüzeyleri süslerken özel günleri anmak ya da firmaların tanıtımlarını yapmak için en ideal seçeneklerden biri olarak değerlendiriliyor.

Minik ebatlarına rağmen oldukça dikkat çekici ürünler olan magnetler, özellikle firmalar için etkili birer tanıtım materyali olarak karşımıza çıkıyor. Öte yandan babyshower, doğum günü, düğün gibi özel organizasyonlar için bir hatıra niteliği de taşıyan magnetler, evlerde en çok kullanılan süs eşyaları arasında yer alıyor.

Siz de kendin tasarla magnet seçeneği ile firmanız için magnet siparişi vermek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Benzer şekilde özel günleriniz için kişiselleştirilmiş magnet tasarımlarınızla fark yaratmak isterseniz, hazır şablonları özelleştirebilir veya kendi tasarımlarınızı platforma yükleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kendin Tasarla Bloknot

bloknot tasarımı

Ofis masalarının vazgeçilmez parçası bloknotları da kendin tasarla özelliği ile kişiselleştirebiliyor. Firmanın reklamını yapmaya olanak sağlayan bloknotlar, hem çalışanların motivasyonunu artırıyor hem de potansiyel müşteriler üzerinde iyi bir izlenim bırakmaya yardımcı oluyor.

İş süreçleri ile ilgili profesyonel bakış açınızla ilgili bir fikir veren özelleştirilmiş bloknotlar için yine Matbuu üzerinden ürününüzü ihtiyaçlarınıza göre şekillendirmeniz ve siparişinizi oluşturmanız yeterli olacaktır.

Kendin Tasarla Baskılı Kupa

En çok ilgi gören baskılı ürünlerden biri olarak listeleyebileceğimiz kupalar da çoğu zaman kişiye özel hediye seçeneği olarak değerlendiriliyor. Sıradanlaşmış, herkesin kolaylıkla ulaşabildiği hediye alternatifleri arasından sıyrılan kendin tasarla baskılı kupa ürünü, özel bir hediye anlamı taşıdığı için özel günleri daha da anlamlı kılmak adına sıklıkla tercih ediliyor.

Ayrıca firmaların kurum kültürünü taşıyan bir promosyon aracı olarak da kullanılan baskılı kupalar, kurum imajına önemli ölçüde katkıda bulunuyor. Her yudumda özel anları hatırlamak, özel kişileri mutlu etmek veya firma algısını pekiştirmek için siz de buraya tıklayarak kendin tasarla baskılı kupa siparişi verebilirsiniz.

Promosyon araçlarını ve şirketler için önemini öğrenmek için ise Promosyon Nedir ve Şirketler İçin Neden Önemlidir? başlıklı içeriğimize göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın
Şunlar da hoşunuza gidebilir