Anneler Günü’ne Özel Hediyeler

Total
0
Shares

Anneler Günü; Mayıs ayının 2.haftası evrensel bir gün olarak kutlanır. Dünya’ya gözlerimizi, onunla birlikte açtığımız en değerli varlığımız annelerimizdir.Her an yanımızda olsun isteriz. Hep gözümüzün önünde bir köşede durması bizi mutlu eder.

Annenizin hem unutamayacağı, hemde sizi hep yanında hissedeceği,evlerinin en güzel köşelerini sizin anılarınıza ayırdığı birbirinden güzel hediyeleri sizinle paylaşmak istedik. Sizde bu eşsiz hediyelerden birisini annenize vermek istemez miydiniz? Cevabınız evet ise; bu yazımız tam siz göre , matbuu.com’un sizin için hazırladığı hediye arşivine göz atmayı unutmayın…

1-  Foto Kitap

Doğduğun andan bu yana yanında olan, bir tanecik annen ile bugüne kadar biriktirmiş olduğunuz fotoğraflarınızdan oluşan bir albüm… Annenizi hem duygulandıracak hem de mutlu edecek eşsiz bir hediye…

https://www.matbuu.com/urunler/mini-fotokitap/

 2- 2’li Akardiyon Foto Albüm

Annenize bu özel günde fotoğraflarınızdan oluşan bir akardiyon fotoğraf albümü hediye ederek, her an annenizin gözlerinin 1 adım ötesindesiniz.

   https://www.matbuu.com/urunler/akordiyon-foto-album/

 3- Kalpli 2 ‘li Kupa

Anne ile yapılan sohbetlere doyum olmaz.. .Ona anlatacaklarımız hiç bitmez. Sohbetleriniz daha tatlı bir hale gelsin ister miydiniz? Bu kupalara bir göz atın deriz 🙂

 

 4- Ajanda

Anne ile yaşanılan anılar bitmez. Anılarınızı harika tasarımlı defterlerde saklamasını, alışveriş notlarını tutmasını, yemek tariflerini yazmasını sağlayacağınız çok amaçlı kullanım için üretilen ajandaları annenize vermek ister miydiniz?

        https://www.matbuu.com/urunler/kendin-tasarla-ajanda/

5- Kalpli Masa Saati

Burada zaman hep annenizi gösterecek… İstediğiniz bir tasarımı matbuu. com’dan seçip, hazırlayıp annenize hediye edebilirsiniz.

6- Kalpli Kupa

Annenize özel tasarımıyla sizi hep yanında hissetmesini, sağlamak için ince düşünülmüş bir hediye. Siz de özel bir tasarım yaptırarak annenize hediye edebilirsiniz.

 https://www.matbuu.com/urunler/kalpli-kupa/

7- Baskılı Tişört

Annenizle aynı tişörtü giymek ister misiniz? Baskılı tişörtler ile annenize ve size özel tasarımla tişört tasarlayabilirsiniz.

  https://www.matbuu.com/urunler/baskili-tisort/

8- 2 Parçalı Çerçeve

Anılar güzeldir, paylaşmak daha güzeldir. Annenizle birikmiş birçok resminizden birisini 2 parçalı çerçeve ile süsleyebilirsiniz.

9- Mini Foto Kartlar

Her yere uyum sağlayacak, mini mini bu foto kartlar ile annenizin her an gözünün önünde olun…

https://www.matbuu.com/urunler/mini-foto-kartlar/

10- Yapboz

Anneniz olmazsa olmazsınız değil mi? Yapboz parçalarından biri eksik olsa tamamlayamazsınız. Bu anlamlı hediyeyi annenize hediye etmek için geç kalmış sayılmazsınız.

 https://www.matbuu.com/urunler/yapboz/

Şunlar da hoşunuza gidebilir