Hazır Takvim Şablonları ile Hem Vakitten Hem Nakitten Kazanabilirsiniz

Total
0
Shares

Kulağa hiç öyle gelmese de takvim ürünü de bakış açınıza göre oldukça etkili bir reklam ve pazarlama aracı olabilir. Bu ürün sayesinde müşterilerinizle markanız arasında bağlantı kurabilir ve takvim tasarımında yer vereceğiniz kupon ya da kodlarla satışlarınızı direk olarak artırabilirsiniz.

Broşür ya da el ilanı gibi diğer basılı ürünlerle kıyaslandığında takvimler, biraz daha pahalı gibi gelebilir. Ancak bu durum, takvim baskısı almanın akıllıca bir yatırım olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Hemen her ofis masasında bir adet takvim bulunduğunu ve doğal olarak bu ürünün fazlasıyla göz önünde olduğunu söyleyebiliriz. Hatta ve hatta, hazır takvim şablonları kullanarak maliyeti asgari düzeye indirebilir, hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edebilirsiniz. Nasıl mı? Hadi hemen başlayalım.

Hazır Takvim Şablonları, Profesyonel Tasarımcı Desteği Gerektirmez

calender-design

Hazır şablonların en önemli ve en maliyet etkin özellikleri, profesyonel bir tasarımcı ihtiyacını ortadan kaldırıyor olmasıdır. İnternet üzerinden pek çok farklı ebat ve özellikte hazır takvim şablonunu kolayca bulabilmeniz mümkün.

Takvimlerin üzerinde her ayı sembolize eden görseller de bulunacaktır. Bir de bu görseller yerine hazır fotoğraf kullanmayı tercih etmeniz durumunda, tasarımla ilgili en ufak bir teknik detayla boğuşmanıza gerek kalmayacaktır.

Şablonlar, Baskıda Oldukça Güzel Sonuç Verir

calender-design-2

“Tamam, tasarımcı kullanmadım. Kendi işimi kendim yaptım. Peki, ya baskıyı aldıktan sonra korkunç bir şeyle karşılaşırsam ne olacak?” diye düşünüyorsunuz muhtemelen. Endişelerinizi anlıyoruz ancak bir de şöyle düşünün.

Bu hazır şablonlar da zaten işin uzmanı tasarımcılar tarafından hazırlandı. Kenar ölçülerine dikkat ettiğiniz sürece, baskı sonrasında farklı bir sonuçla karşılaşmanız neredeyse imkansız. Çünkü bu şablonlar, baskı aşaması da düşünülerek dikkatlice hazırlanmıştır.

Baskı Maliyetini Düşürüp Gelirleri Artırabilirsiniz

calender-design-4

Hazır şablonları kullanarak oldukça başarılı sonuçlara ulaştınız ve enfes bir takvim hazırladınız.Tasarım için harcayacağınız zamanı ve maliyeti en aza indirdiniz. Şimdi bu baskısını aldığınız takvimlerle gelirlerinizi artırma zamanı. Profesyonel ve ilgi çekici bir görünüşe sahip takvimler, daha çok insan tarafından kullanılır. Ne kadar çok insana ulaşırsanız, o kadar çok tanınır ve o kadar çok satış yapabilirsiniz.

“Buraya kadar her şey çok güzel ama şimdi nereden bulacağım ben bu hazır şablonları?” diyorsanız, “masa takvimi satın al” butonuna tıklamanız yeterli. İşte bu kadar kolay 🙂

Masa Takvimi Satın Al

Şunlar da hoşunuza gidebilir