Siparişim iptal edildi ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizin neden iptal edildiği; iptal bilgisi ile size ulaştıktan sonra, yaptığınız ödeme kredi olarak hesabınıza geri yüklenir.

Dosyanızı düzenledikten sonra, hesabınızda bulunan kredi ile tekrar sipariş verebilirsiniz.

Siparişim askıya alındı ne yapmalıyım?

Baskıya girmeden önce sizden onay alınması gereken bir konu olduğunda, siparişiniz askıya alınır. Bu durum, nedenleriyle birlikte size bildirilir.

Konuyla ilgili yazışmalardan sonra onay verirseniz, grafiker siparişinize baskı onayı verecektir. Askıya alınmış işinize onay vermediğiniz taktirde, siparişinizin bilginiz dahlinde  iptal edilir.

Grafiker onayı nedir?

Çalışma Yükle bölümünden yüklemiş olduğunuz sipariş dosyaları baskıya girmeden önce, baskıya uygun olup olmadıkları grafikerlerimiz tarafından kontrol edilir.

Siparişiniz baskı için uygunsa grafikerlerimiz tarafından Grafiker Onayı verilir ve siparişiniz baskıya alınır.  Sipariş dosyanız baskı için uygun değilse grafiker siparişinizi iptal edecektir, Sipariş dosyanızın baskıya neden uygun olmadığı size bildirilecektir.

Ürün listenizde yer almayan bir ürün bastırmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Çalışma Ekle bölümümüzde bulunan ÖZEL TEKLİF AL butonunu kullanarak istediğiniz ürünün özelliklerini  müşteri temsilcilerimize ulaştırabilirsiniz.

Talebiniz müşteri temsilcilerimiz tarafından kısa bir sürede değerlendirildikten sonra, istediğiniz ürün baskı tesislerimizde basılabilecek bir ürün ise, işinizin özelliklerine göre belirlenecek fiyat ve kaç günde teslim edilebileceği tarafınıza bildirilecektir.

Teklifiniz onaylandığında Sepetim bölümünde size özel yeni bir alan açılacak bu alandan dosyanızı yükleyebilecek ve ürününüz hakkındaki bilgiye ulaşabileceksiniz.

Daha önce verdiğim siparişi tekrar baskıya vermek istiyorum, Ne yapmalıyım?

Siparişlerim bölümünden daha önce vermiş olduğunuz siparişler arasından yeniden bastırmak istediğiniz ürünü bulup, yenile butonuna bastığınızda siparişiniz Sepetim bölümüne aktarılacaktır. Sepetim bölümünden alışverişinizi tamamlandıktan sonra istediğiniz ürün yeniden baskıya alınacaktır.

Ürünüm yanlış – hatalı – hasarlı teslim edildi. Ne yapmalıyım?

Kargo elemanından teslim almadan önce ambalajın zarar gördüğünü, ürünlerin deforme olduğunu fark ederseniz ürünü teslim almayınız.

Paketi teslim aldıktan sonra ürünle alakalı yaşadığınız her türlü sorunla ilgili 444 29 24 nolu telefondan müşteri temsilcilerimize ulaşıp, sorununuzun çözümü hakkında bilgi alabilirsiniz.