Bildiğiniz gibi matbuu.com size İnternet üzerinden baskı hizmeti sunuyor. Yerinizden kalkmadan en ucuz fiyatlarla en kaliteli baskılara ulaşabiliyorsunuz. Matbuu.com üzerinde yer alan ürünlerden ihtiyacınıza göre olanı tercih edip kendi tasarımınızla ya da mevcut şablonlardan seçeneğiniz biri ile baskısını alabiliyorsunuz.

Matbuu.com kartvizitten el ilanına, özel günlerinizde kullanacağınız davetiyelerden cepli dosyaya kadar geniş bir yelpazeli ürün seçeneklerini siz değerli müşterilerine ulaştırıyor. Sipariş vermek ise çok basit. Aşağıdaki adımları izleyerek siparişinizi kolayca verebilirsiniz.

  1. www.matbuu.com bağlantısını tıklayınız.
  2. Üye Girişi-Yeni Kayıt sekmesini tıklayarak sizden istenen bilgileri doldurun ve siteye üye olun.
  3. İhtiyacınız olan ürünü belirleyin ve ürünler sekmesinden ihtiyacınız olan ürüne tıklayın.
  4. Ürünle ilgili sayfa karşınıza çıktığında, sayfanın sağ tarafında yer alan teknik özellikleri (baskı türü, ebat, selefon vb.) belirleyerek baskınızı özelleştirin.
  5. Daha sonra dilerseniz hazır şablonlardan tercih yapabilir ya da “Çalışma Yükle” sekmesinden kendi tasarımınızı yükleyebilirsiniz.
  6. Seçtiğiniz ürünü tasarladıktan sonra “Sepete Ekle” sekmesine tıklayıp ödeme ekranına geçin.
  7. Ödemeyi gerçekleştirdikten sonra tasarım ekibi, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygun olup olmadığını kontrol edecek. Baskıya uygunsa 5 iş günü içerisinde siparişiniz elinize ulaşacak. Yüklemiş olduğunuz tasarımla ilgili herhangi bir sorun olması durumunda üye olurken girmiş olduğunuz iletişim bilgileri üzerinden teknik ekip sizinle irtibata geçecek ve tasarımınızı baskıya uygun hale getirecek. Bu aşamanın arından da 5 iş günü içerisinde siparişiniz vermiş olduğunuz adrese iletilecek.

İşte hepsi bu. İyi matbuulamalar!

Bir Cevap Yazın