Birden fazla adres kaydedebilir miyim?

Hesabınıza ev adresim, iş adresim gibi dilediğiniz sayıda adres ekleyebilirsiniz. Bunun için hesabım bölümüne giderek “Adres bilgilerimi değiştirmek istiyorum” yazan bağlantıya tıklayın. Açılan sayfada “Yeni adres ekle” bağlantısına tıklayarak açılan forma adres bilgilerinizi girin ve kaydedin.  

Tamamını Oku

Adres kaydımı nasıl değiştirebilirim ?

Hesabım bölümüne giderek “Adres bilgilerimi değiştirmek istiyorum” yazan bağlantıya tıklayın. Açılan sayfada hesabınıza ayrı ayrı  teslimat ve fatura adres tanımlayabilir, yeni adres ekleyebilir ya da eski adreslerinizi düzenleyebilir ve silebilirsiniz. Bu sayfada ayrıca varsayılan adreslerinizi (iş yeri, ev adresi vb.)  belirleyebilir ve alışverişlerinizde bu varsayılan adresleri kullanarak zaman kazanabilirsiniz.  

Tamamını Oku

E-posta adresimi değiştirebilir miyim?

Hesabım bölümüne giderek “E-posta adresimi değiştirmek istiyorum” yazan bağlantıya tıklayın. Açılan forma yeni e-posta adresinizi ve şifrenizi yazarak formu gönderin. İşlem tamamlandıktan sonra sistemdeki e-posta adresiniz değiştirilecektir. Artık matbuu.com’a girişte bu e-posta adresinizi kullanabilirsiniz. Matbuu.com’dan gönderilecek olan bilgilendirme mesajları artık yeni e-posta adresine gelecektir.  

Tamamını Oku

Şifremi değiştirebilir miyim?

Şifrenizi değiştirmek için hesabım bölümüne girin “Şifremi değiştirmek istiyorum” yazan bağlantıya tıklayın geçerli şifrenizle birlikte değiştirmek istediğiniz en az altı karakterden oluşan yeni şifrenizi açılan forma yazın ve “Şifremi Değiştir” butonuna tıklayın. Şifreniz güncellenmiştir mailni aldıktan sonra artık matbuu.com’a giriş yaparken yeni şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Tamamını Oku

Kullanıcı adımı ve şifremi unuttum.

Kullanıcı adınız sisteme kaydolurken kullandığınız e-posta adresinizdir. Şifrenizi unutmanız durumda üye giriş bağlantısı altında bulunan “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklayarak şifrenizin kayıtlı e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.  

Tamamını Oku

Üye olmak ücretli mi?

Matbuu.com’a üye olmak tamamen ücretsizdir. Matbuu.com’a üye olduğunuzda sipariş vermeseniz bile tüm hizmetlerden siz de faydalanabilirsiniz. Örneğin web sitesine yüklediğiniz dosyalarınıza her yerden erişebilir ve bu dosyaları diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.  

Tamamını Oku

Nasıl üye olabilirim?

Üye olmak için matbuu.com ana sayfasına giderek ve “Üye Ol” bağlantısına tıklayın. Açılan sayfadan gerekli olan bilgileri doldurduktan sonra “Üye Ol” butonuna basarak üyelik işleminizi gerçekleştirin.  

Tamamını Oku